تاریخ انتشار
دوشنبه ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۴۷
۰
کد مطلب : ۳۵۰۱۸
مسئول دفتر شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان قزوین:

محتوای مداحی‌ها باید غنی و با استناد دینی باشد

محتوای مداحی‌ها باید غنی و با استناد دینی باشد
حجت الاسلام روح الله فاطمی نسب ظهر سه شنبه در دیدار جامعه مداحان استان قزوین با حاج سید احمد شمس مداح برجسته کشور که در دفتر شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان قزوین برگزار شد، اظهار کرد: حاج سید احمد شمس یکی از مفاخر برجسته جامعه مداحی کشور و یکی از عوامل مهم برگزاری دیدار مداحان با مقام معظم رهبری از زمان ریاست جمهوری ایشان است که این مهم نشان دهنده مقبولیت و کسوت ایشان در این زمینه است.
فاطمی نسب گفت: جایگاه مداحان و ذاکران اهل بیت (ع) و رسالت آنان در ترویج معارف اسلامی و انقلابی که با استفاده از هنر شعر و مدیحه سرایی اجرا می‌شود جایگاه والا و ارزشمندی است که این جایگاه چندین بار در سخنان مقام معظم رهبری هم مطرح شده است.
وی افزود: مقام معظم رهبری ذاکران و مدیحه سرایان حسینی را «سرمایه و ذخیرهای برای پیشبرد اهداف اسلام و انقلاب» خوانده اند و همواره تأکید داشته اند که از این سرمایه باید در جهت اهداف حسینی و فاطمی و تبیین معارف انقلاب استفاده شود.
مسئول دفتر شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان قزوین عنوان کرد: جبهه سازی نیروهای انقلاب اسلامی که جامعه مداحان را هم تشکیل می‌دهند یکی از نیازهای ضروری استان است، هر چند که این مهم تا حدود زیادی در زمینه مداحان انجام شده و باقی مانده گروه‌ها و اقشار هم باید این جبهه سازی را انجام دهند.
فاطمی نسب خاطرنشان کرد: باید بتوانیم در زمینه‌های مختلف با تولید محتوای مناسب در مقابله توطئه‌های دشمنان ایستادگی کنیم و به تعبیر مقام معظم رهبری باید در عرصه‌های مختلف آرایش نظامی بگیریم.
وی تصریح کرد: اقدامات رسانه‌ای مداحان و هیئت‌های مذهبی را می‌توان در ذیل همین موارد تعریف کرد و مداحان باید بتوانند با اقدامات رسانه‌ای جامعه هدف خود را دایره نفوذ خود را افزایش دهند.
مسئول دفتر شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان قزوین گفت: امیدواریم با تعامل و همکاری تمامی نهادهای انقلابی در جبهه سازی نیروهای انقلاب اسلامی موفق تر عمل کنیم.

 
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما