تاریخ انتشار
شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۰۵
۰
کد مطلب : ۳۴۲۶۵
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی:

ستاد بزرگداشت ۴۰ سالگی انقلاب در سازمان تبلیغات اسلامی تشکیل شد

ستاد بزرگداشت ۴۰ سالگی انقلاب در سازمان تبلیغات اسلامی تشکیل شد
حجت الاسلام محمد قمی قبل از ظهر پنجشنبه در گردهمایی سراسری مدیران سازمان تبلیغات اسلامی که در سالن جلسات مجتمع فرهنگی نور قم در حال برگزاری است، با اشاره به لزوم تولید محتوای دینی برای جامعه اظهار داشت: در زمینه تولید محتوای مناسب دینی پژوهشکده باقرالعلوم و حوزه هنری باید کمک کنند.
وی با اشاره به آثار و برکات انقلاب اسلامی و لزوم ترویج دستاوردهای عظیم انقلاب برای جامعه افزود: سازمان تبلیغات اسلامی برای ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی ستادی تشکیل داده است و در همه استان‌ها مدیران کل سازمان مسئول این ستاد هستند، همه اعضای سازمان باید کمک کنند تا مراسم بزرگداشت انقلاب اسلامی به خوبی برگزار شود.
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی تصریح کرد: اگر نیروهای انسانی سازمان تبلیغات اسلامی بازنشسته شوند حتما از تجربیات آنها بهره‌مند شده و تلاش می‌کنم از مشورت این عزیزان در راستای توسعه فعالیت‌های سازمان تبلیغات اسلامی استفاده کنم.
حجت الاسلام قمی ادامه داد: مدیران استانی سازمان تبلیغات اسلامی اگر نیروی انسانی با کیفیت و متعهد و همچنین طلاب و روحانیون و مبلغین فاضل و مجتهد انقلابی می‌شناسند به ما معرفی کنند تا از ظرفیت این عزیزان در سازمان تبلیغات اسلامی بهره‌مند شویم.
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی خاطرنشان کرد: فعالیت‌های بسیار خوبی در زمینه مراسم بزرگداشت اربعین انجام شد و طلاب و روحانیون سازمان تبلیغات اسلامی در برپایی موکب و ایستگاه‌های صلواتی اقدامات بسیار مناسب و شایسته تقدیر انجام دادند.
 
مرجع : مهر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما