تاریخ انتشار
شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۴۹
۰
کد مطلب : ۳۲۳۷۵

تجلیل از «یدالله بهتاش» و «مهدی آصفی» در اختتامیۀ همایش نوگلان حسینی

تجلیل از «یدالله بهتاش» و «مهدی آصفی» در اختتامیۀ همایش نوگلان حسینی
اختتامیه یازدهمین آئین تجلیل از نوگلان حسینی پنجشنبه 25 آبان ماه در فرهنگسرای اندیشه با حضور محمود صلاحی؛ رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، حجت‌الاسلام حسن ناصری‌پور؛ معاون فرهنگی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، احمد چینی، یدالله بهتاش و مهدی آصفی از ذاکران و پیرغلامان آستان اباعبدالله الحسین(ع)، محمدمیثم میثمی؛ رئیس فرهنگسرای اندیشه، مصطفی خورسندی؛ رئیس کانون مداحان و شاعران آئینی کل کشور و علیرضا بیگی‌نژاد؛ رئیس سازمان دانش‌آموزی شهر تهران برگزار شد.

در این مراسم از «مهدی آصفی» و «یدالله بهتاش» از پیرغلامان اهل بیت عصمت و طهارت به پاس سال‌ها نوکری و خدمت در آستان حضرات معصومین(ع) تقدیر به عمل آمد.
* در ادامه فیلمی از سخنان «مهدی آصفی» و «یدالله بهتاش» دربارۀ امام حسین(ع) و نوکری و خدمت در این عرصه منتشرـ که به تازگی تهیه شده است ـ می‌شود:

گفتنی است همایش نوگلان حسینی با هدف تقویت و انتقال هویت دینی، مذهبی و سیره‌ اهل‌بیت(ع)، تشویق و ترغیب نوجوانان عاشق اهل‌بیت(ع) و شناسایی استعدادهای بالقوه‌ مداحان نوجوان برای ارائۀ مسیر درست برای یازدهمین سال برپا شد.
در یازدهمین آئین تجلیل از نوگلان حسینی؛ سازمان دانش‌آموزی شهر تهران، کانون مداحان و شاعران آیینی کل کشور و اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزی مشارکت داشتند.
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما