تاریخ انتشار
دوشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۴
۰
کد مطلب : ۳۴۶۹۹

نام‌نویسی برای جذب نیروی انسانی عتبات عالیات آغاز شد

نام‌نویسی برای جذب نیروی انسانی عتبات عالیات آغاز شد
حمیدرضا محمدی مدیرکل امور کارگزاران سازمان حج و زیارت درباره فراخوان متقاضیان معاونت آموزشی عتبات عالیات اظهار کرد: به منظور شناسایی و جذب مشتاقان خدمت به زائران عتبات عالیات و در راستای تأمین نیروی انسانی واجد شرایط، فراخوان معاونین آموزشی عتبات عالیات انجام شد.
وی افزود: این فراخوان از امروز آغاز شده و تا روز ۲۵ اسفند‌ماه ادامه می‌یابد و متقاضیان می‌توانند در آن نام‌نویسی کنند؛ آزمون کتبی نیز روز جمعه ۶ اردیبهشت‌ماه سال آینده برگزار خواهد شد.

مدیرکل امور کارگزاران سازمان حج و زیارت تصریح کرد: فراخوان معاون آموزشی عتبات عالیات مطابق نظام‌نامه جامع منابع انسانی حوزه کارگزاری حج و زیارت، علاوه بر تأمین نیروی انسانی مورد نیاز حوزه عتبات عالیات، مبدأ و نقطه ورود افراد واجد شرایط به چرخه عوامل اجرایی حج و زیارت است و از طرفی بر اساس طرح ارتقای پلکانی، این افراد در چشم‌‌انداز آینده در صورت داشتن شرایط لازم و طی موفقیت‌آمیز مراحل ارتقاء به عرصه عمره و حج تمتع ورود خواهند کرد.
محمدی افزود: با اوصاف ذکر شده از شرایط عوامل سال اولی حج تمتع نیز داشتن حداقل یک سفر سابقه اجرایی در حوزه حج و زیارت است، بنابراین با توجه به اهمیت موضوع شایسته است مدیران محترم کاروان‌ها و مجموعه‌ها توجه لازم را داشته باشند.
وی تصریح کرد: متقاضیان واجد شرایط برای شرکت در فراخوان یادشده به سامانه جامع کارگزاران به آدرس kargozaran.haj.ir مراجعه داشته باشند.
 
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما