تاریخ انتشار
دوشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۴۵
۰
کد مطلب : ۳۴۱۵۷

۱۲ هزار دانشگاهی در قالب ۳۰۰ کاروان به عتبات اعزام می شوند

۱۲ هزار دانشگاهی در قالب ۳۰۰ کاروان به عتبات اعزام می شوند
محمد زارع معاون اجرایی و اعزام ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان گفت: ثبت نام دوره بیستم عتبات دانشگاهیان از 6 آذر در سایت لبیک آغاز شده است و تا 18 آذر ادامه دارد؛ پس از انجام قرعه کشی در روز چهارشنبه 21 آذر نتایج از طریق سایت و پیامک اطلاع رسانی می شود، در این دوره اساتید،‌ دانشجویان و کارمندان دانشگاه ها می‌توانند ثبت نام کنند.

معاون اجرایی و اعزام ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان ادامه داد: در این دوره برنامه ریزی برای اعزام 300 کاروان که شامل 12 هزار نفر است انجام شده این تعداد حداقل است و برنامه داریم این رقم را افزایش دهیم، اعزام‌ها از اول تا پایان دوره به صورت روزی چهار کاروان یعنی سه کاروان هوایی و یک کاروان زمینی است؛ همچنین سه هزار نفر در تعطیلات نوروز اعزام می‌شوند.

زارع تصریح کرد: دانشجویان می‌توانند پس از اعلام نتایج قرعه کشی و نهایی کردن ثبت نام برای دریافت وام به شعب بانک عامل مراجعه کنند و به تمام متقاضیان این وام پرداخت می‌شود.

معاون اجرایی ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان یاد آور شد: اعزام این دوره از اول بهمن آغاز و تا 10 اردیبهشت ادامه دارد.

وام سفرهای هوایی سه میلیون تومان برای هر نفر با نرخ سود 4 درصد از سوی بانک ملت در نظر گرفته شده است. همچنین از سوی صندوق رفاه دانشجویان یک میلیون و 500 هزار تومان برای هر دانشجوی متاهل و یک میلیون تومان برای دانشجویان مجرد تعلق گرفته که تا پایان تحصیل امکان بازپرداخت آن وجود دارد.

در این دوره بر اساس پیش بینی ها و هماهنگی های صورت گرفته هزینه سفرهای هوایی سه میلیون تومان و هزینه سفرهای زمینی دو میلیون تومان است.

13 هزار نفر از اعزام های سال ۹۶ را متاهلین، 3 هزار و 610 نفر را دختران مجرد، 3 هزار و 50 نفر را پسران مجرد و هزار و 40 نفر را اساتید دانشگاه ها به خود اختصاص دادند.
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما