تاریخ انتشار
چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۰۰
۰
کد مطلب : ۳۴۰۳۳
طی حکمی از سوی حجت الاسلام قمی؛

«معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی» سازمان تبلیغات اسلامی منصوب شد

«معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی» سازمان تبلیغات اسلامی منصوب شد
حجت‌الاسلام والمسلمین محمد قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی، طی حکمی محمد روح الامینی را به‌عنوان «معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی» این سازمان منصوب کرد.
در این حکم انتصاب آمده است:
سازمان تبلیغات اسلامی در دوران جدیدی از حیات خویش قرار گرفته و بنا بر تدابیر حکیمانه رهبر معظم انقلاب، متکفل مأموریت‌هایی بس خطیر در عرصه فرهنگ شده است. بی‌تردید تحقق این مهم بدون تقویت و اصلاح جدی ستاد سازمان صورت نخواهد پذیرفت.
بر این اساس و نظر به تجارب، تخصص، روحیه جهادی و تفکر منسجم مدیریت جناب‌عالی، از شما می‌خواهم به‌عنوان «معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی» این بنده را معاضدت بفرمایید.
امیدوارم ان شا الله با اتکال به خداوند متعال، حفظ و ارتقای مالی انضباط مالی و اداری، به کارگیری تفکر سازمان بخش و تحولی، افزایش روحیه تعامل بین بخشی، کار مجدانه و اجتناب از رویه های دیوان سالارانه زاید در این امر خطیر موفق باشید.
در بخش دیگری از این حکم، تسهیل پشتیبانی موثرتر سازمان از کنش‌گرهای فعال مردمی جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی و کاهش ضوابط دیوان سالارانه غیر ضروری به‌عنوان یکی از ماموریت‌های اصلی آن معاونت ذکر شده است.
گفتنی است، محمد روح الا مینی دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت تولید دانشگاه تهران و کارشناسی مدیریت صنعتی از همین دانشگاه است.
همکاری در تدوین سند ملی توسعه فعالیتهای قرآنی کشور( ۹۵-۱۳۹۴)، مسئولیت بسیج دانشجویی دانشگاه تهران و علوم پزشکی تهران، کارشناس ارشد پژوهشی مرکز مطالعات تکنولوژی، مدیر منابع انسانی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، مشاور رییس در حوزه آموزش سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی سازمان اوقاف و امور خیریه، مشاور رییس سازمان در حوزه علم و فناوری سازمان اوقاف و امور خیریه از جمله سوابق مدیریتی محمد روح الامینی محسوب می‌شود.
 
مرجع : مهر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما