تاریخ انتشار
سه شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۳۷
۰
کد مطلب : ۳۳۹۲۲

قدردانی آیت‌الله حسینی بوشهری از اقدامات ستاد اربعین

قدردانی آیت‌الله حسینی بوشهری از اقدامات ستاد اربعین
آیت‌الله سید هاشم حسینی بوشهری صبح امروز در دیدار معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور و دبیر ستاد اربعین در قم عنوان کرد: کار ستاد اربعین بسیار سخت و مهم است و باید از این ستاد بابت خدمات ارائه شده قدردانی کرد. 
وی ادامه داد: باید برای مشکلات موجود در این سفر، آسیب‌شناسی و حل شود تا این حماسه هرچه باشکوه تر برگزار شود، ستاد اربعین باید سالانه فعال باشد و در پی حل مشکلات باشد. جریان اربعین یک جریان کاملا مردمی و خودجوش است و جهت دهی و ساماندهی آن بسیار دشوار است. جمعیت کل حج حدود ۸۰هزار نفر است ولی جمعیت زائران اربعین بیش از ۲میلیون نفر است و برنامه ریزی بسیار گستره تری نیاز دارد. همه کارها و اقدامات برای این سفر باید در یکجا مدیریت شود و ستاد اربعین این مسئولیت را بر عهده بگیرد تا تداخل و مشکلی ایجاد نشود و خدمات به شکل مطلوب تری ارائه گردد. اربعین بستر ساز ظهور امام زمان(عج) و یک هدیه الهی است که نصیب مردم کشورمان و دیگر مردم جهان شده است که در این حماسه حضور دارند و این بسیار خوشحال کننده است که مردم از اقوام و ادیان مختلف در این حماسه حضور پیدا می‌کنند.دشمن به دنبال ایران هراسی و محدود کردن قدرت ایران در منطقه است ولی حماسه اربعین باعث شد اقدامات دشمن تاثیرات لازم را نداشته باشد و امیدواریم با رفع مشکلات موجود، این حماسه عظیم هرسال باشکوه تر برگزار شود.
امام جمعه موقت قم با بیان اینکه اتحاد مردم ایران و عراق بی‌نظیر است، تاکید کرد: دشمن به دنبال ایجاد تفرقه بین مردم ایران و عراق بود ولی دیدیم که نقشه و توطئه‌ آن‌ها با شکست مواجه شد و مردم این دو کشور با اتحاد خود این مراسم عظیم را برگزار کردند.
 
مرجع : ایسنا
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما