تاریخ انتشار
چهارشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۵۰
۰
کد مطلب : ۳۳۷۰۸

استقرار مبلغ در همه موکب‌ها/جلسات سخنرانی و مداحی برگزار می‌شود

استقرار مبلغ در همه موکب‌ها/جلسات سخنرانی و مداحی برگزار می‌شود
حجت الاسلام سعید مهدوی امین ظهر سه شنبه در نشست کمیته فرهنگی ستاد اربعین لرستان با اشاره به اینکه امروز دومین جلسه کمیته فرهنگی ستاد اربعین لرستان با حضور تشکل های مردمی استان برگزار شد، اظهار داشت: پیاده روی اربعین یک حرکت مردمی است و راهپیمایی عظیمی از سوی مردم علاقمند به خاندان عصمت و طهارت انجام می شود.
وی با بیان اینکه جنبه فرهنگی این پیاده روی را باید توجه داشته باشیم، تصریح کرد: ما در راستای تبیین فلسفه این راهپیمایی و استفاده و بهره مندی از این حرکت عظیم تلاش می کنیم.
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی لرستان با تاکید بر اینکه با اعزام مبلغین و مبلغات و مداحان و استقرار آنان در موکب ها،  توزیع بروشور و جزوات و ... امیدواریم بتوانیم فضای فرهنگی بهتری را ایجاد کنیم، افزود: با سخنرانی، خطابه و مداحی و حضور معنوی در بین پیاده روی اربعین تلاش داریم فضا را هرچه بیشتر معنوی کنیم و در بعد فرهنگی تاثیر گذار باشیم.
حجت الاسلام مهدوی امین با اشاره به اینکه سال گذشته بیش از یکصد مبلغ و مبلغه در موکب های لرستان حضور یافتند، ادامه داد: امسال بنا داریم اعزام خواهران مبلغه بیشتر شود.
وی با بیان اینکه در مورد استقرار روحانیون، مبلغین و مداحان در موکب های داخل استان اصلا مشکل نداریم، تصریح کرد: تلاش می کنیم در همه موکب های خارج از استان و در کربلا و نجف نیز روحانی مستقر داشته باشیم.  
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی لرستان یادآور شد: سال گذشته ۳۰ موکب در استان و خارج از استان داشته ایم که امسال نیز به همین تعداد خواهیم داشت.
 
مرجع : مهر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما