تاریخ انتشار
يکشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۵۵
۰
کد مطلب : ۳۳۳۳۸
سردار اشتری فرمانده نیروی انتظامی

امنیت زائران اربعین حسینی (ع) خط قرمز پلیس است

امنیت زائران اربعین حسینی (ع) خط قرمز پلیس است
چهاردهمین جلسه قرارگاه مرکزی اربعین حسینی(ع) با حضور سردار "حسین اشتری" فرمانده نیروی انتظامی، برگزار شد.
سردار اشتری در این جلسه با بیان اینکه برقراری امنیت در کشور از مهم‌ترین مطالبات مردم به شمار می‌رود، افزود: نیروی انتظامی از جمله سازمانی‌هایی است که بیشترین تماس را با مردم دارد و در طول سال میلیون‌ها خدمت به هموطنان ارائه می‌دهد.
وی با تأکید بر اینکه نیروی انتظامی باید مأمن امن مردم باشد، خاطرنشان کرد: در سال‌های اخیر پلیس توانسته با اعتمادسازی، مشارکت مردم را در برقراری امنیت همراه و همگام سازد که نتیجه آن امنیت قابل قبولی است که امروز کشورمان در بین کشورهای همجوار از آن برخوردار است.
فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به نزدیک شدن به ماه‌های محرم، صفر و کنگره عظیم اربعین حسینی(ع) اظهار داشت: اربعین حسینی(ع) از جمله بزرگترین عملیات‌های خدمات‌رسانی پلیس به مردم به شمار می‌رود که از نظر کمی و کیفی تاثیر به سزایی در داخل و خارج از کشور دارد و از جمله مراسم‌های کم نظیر در بین کشورهای جهان به شمار می‌رود.
سردار اشتری با تأکید بر اینکه امنیت زائران در اربعین حسینی(ع) خط قرمز پلیس است، اظهار داشت: نیروی انتظامی همچون سالیان اخیر از تمام توان و ظرفیت خود برای تسهیل در روند تردد و امنیت زائران در کنگره عظیم اربعین حسینی(ع) استفاده خواهد کرد.
وی با بیان اینکه تأمین امنیت زائران در اربعین حسینی(ع) برای نظام جمهوری اسلامی ایران مهم و حیثیتی است و تاثیر جهانی دارد، خاطرنشان کرد: مراسم اربعین حسینی (ع) ریشه در اعتقادات مذهبی دارد و باید با تمام توان و ظرفیت در برگزاری هرچه باشکوهتر آن تلاش کنیم.
فرمانده نیروی انتظامی در ادامه از آمادگی کامل پلیس برای ارائه خدمات به زائران در مرز خسروی خبر داد و گفت: در صورت توافق بین دو کشور به زائران اجازه تردد از این مرز داده خواهد شد.
در ابتدای این جلسه سردار "محسن فتحی‌زاده"، فرمانده قرارگاه اربعین ناجا، گزارشی از اقدامات و برنامه‌ریزی‌های انجام شده برای برگزاری کنگره عظیم اربعین حسینی(ع) ارائه کرد و گفت: سازمان‌های ذیربط همچون سال‌های گذشته تعامل و همکاری خوبی با نیروی انتظامی دارند.
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما