تاریخ انتشار
سه شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۲۰
۰
کد مطلب : ۳۳۲۸۹

آخرین فرصت نام‌نویسی عتبات دانشگاهیان

آخرین فرصت نام‌نویسی عتبات دانشگاهیان
نام‌نویسی در نوزدهمین دوره عتبات دانشگاهیان از هفتم مرداد ماه با تأخیر آغاز شد.
مهلت ثبت‌نام در این دوره تا فردا ۱۴ مرداد ماه تا ساعت ۲۴ این روز پایان می‌یابد و دانشجویان علاقه‌مند به سفر عتبات می‌توانند با مراجعه به سایت لبیک ستاد عتبات دانشگاهیان اقدام به نام‌نویسی کرده و دو بازه زمانی را برای اعزام خود انتخاب کنند.
پس از پایان زمان نام‌نویسی عتبات دانشگاهیان، قرعه‌کشی شده و اسامی منتخبان اعلام خواهد شد و افرادی که به قید قرعه انتخاب شدند باید ثبت‌نام خود را نهایی کنند، در غیر این صورت افراد ذخیره جایگزین آن‌ها خواهند شد.
امسال هزینه اعزام دانشگاهیان به عتبات به صورت هوایی از ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان تا ۲ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان و به صورت زمینی از یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان تا یک میلیون و ۶۰۰ هزار تومان پیش‌بینی شده است که دانشگاهیان می‌توانند از تسهیلات بانکی دو میلیون تومانی برای این سفر معنوی بهره ببرند.
به گفته حجت‌الاسلام محمدرضا فقیهی رئیس ستاد عتبات دانشگاهیان مهلت نام‌نویسی در این دوره از اعزام‌ها تمدید نمی‌شود و علاقه‌مندان تنها تا فردا فرصت دارند برای نام‌نویسی اقدام کنند.
همچنین با توجه به هماهنگی‌های صورت گرفته در نوزدهمین دوره اعزام دانشگاهیان به عتبات؛ قرار است ۱۸۶ کاروان به عتبات اعطام شوند که ۷۰ کاروان به صورت زمینی و ۱۱۶ کاروان به صورت هوایی مشرف می‌شوند.
اعزام‌های متقاضیان در نوزدهمین دوره عتبات دانشگاهیان از ۲۴ مرداد ماه آغاز می‌شود و اول آبان‌ ماه به پایان می‌رسد.
به گزارش پایگاه تخصصی امام حسین علیه‌السلام کرب‌وبلا، در هجدهمین دوره اعزام دانشگاهیان به عتبات ۱۲ هزار نفر از دانشگاهیان در قالب ۳۱۷ کاروان به عتبات مشرف شدند.
 
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما