تاریخ انتشار
يکشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۷
۰
کد مطلب : ۳۳۲۷۵

تمدید مهلت ارسال آثار به چهارمین جشنواره ملی نذر شعر

تمدید مهلت ارسال آثار به چهارمین جشنواره ملی نذر شعر
آخرین مهلت ارسال اثر به چهارمین  جشنواره ملی نذر شعر 31 تیرماه  تعیین شده بود که با توجه به تقاضای علاقمندان، 20 روز دیگر تمدید شد.

بر اساس این گزارش هدف از برگزاری این جشنواره ترویج و تعالی شعر آیینی، تبیین مقام شامخ و سیره اهل بیت (ع) به زبان فاخر شعر و تشویق علاقمندان و فعالان عرصه ادبیات دینی و آیینی است.

این گزارش می افزاید: در این جشنواره شاعرانی که درباره حضرت امام رضا(ع) و حضرت معصومه(س) شعر سروده‌اند، آثار خود را به دبیرخانه جشنواره ارسال می کنند تا پس از داوری و انتخاب در قالب مجموعه‌ای منتشر شود. در این جشنواره هم چنین لوح تقدیر و جوایز نفیسی به برگزیدگان اهدا می شود.

مراسم اختتامیه چهارمین جشنواره ملی نذر 7 شهریور همزمان با عید سعید غدیر برگزار خواهد شد و  داوری جشنواره را حمید رضا شکار سری، سعید بیابانکی، مرتضی امیری اسفندقه  بر عهده دارند و داوری آثار در یک مرحله انجام خواهد شد.

آثار ارسالی به این جشنواره باید روی یک طرف برگه A۴ با قلم نازنین اندازه ۱۴ تایپ و در قالب فرمت word همراه با مشخصات کامل و ایمیل و شماره تماس صاحب اثر به نشانی الکترونیکی دبیر خانه جشنواره ارسال شود. آثار باید از تازگی و نگاه نو برخوردار باشد و محدودیتی در انتخاب قالب اشعار وجود ندارد. هر شرکت کننده نیز باید ۵ قطعه از اشعار خود را تا 20 مرداد به دبیرخانه جشنواره ارسال کند.

گفتنی است تاکنون بیش از 400 اثر به دبیرخانه این جشنواره ارسال شده است و علاقمندان می‌توانند آثار خود را تا 20 مرداد در قالب اشعار به صورت آزاد از طریق پست الکترونیک farhangsarayekhatam@yahoo.com ارسال و برای دریافت اطلاعات بیشتر به پایگاه اطلاع رسانی فرهنگسرای خاتم(ص) به نشانی khatam.farhangsara.ir رجوع کنند.

دبیرخانه این جشنواره در فرهنگسرای خاتم (ص) واقع در یافت آباد، شهرک ولیعصر (عج)، انتهای خیابان شهید آقایی (حیدری جنوبی)، خیابان شهید پژاند، بوستان لواسانی قرار دارد و علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره 66207068 تماس بگیرند.
 
مرجع : فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما