تاریخ انتشار
شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۴۹
۰
کد مطلب : ۳۰۹۵۸

نمایشگاه واقعه نگاری اربعین در حرم حضرت معصومه(س) برپا می شود

حجت الاسلام جواد بهشتی پور گفت: آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها با همکاری موسسه جهانی آل البیت(ع) در ایام اربعین حسینی نمایشگاه «واقعه نگاری» اربعین در راستای آشنایی با تاریخچه و معارف و مفاهیم اربعین برپا می کند.

وی با اشاره به بخش های مختلف نمایشگاه واقعه نگاری اربعین افزود: این نمایشگاه از بخش های اربعین در قاب تصویر» شامل تصاویر منتخب عکاسان حرفه ای از زائران پیاده روی اربعین و «عکس های مردمی» که گزیده تصاویر ارسالی زائرین از پیاده روی اربعین است، می باشد. همچنین بخش «پیاده روی اربعین در گذر تاریخ»، شامل تصاویر قدیمی از پیاده روی و احیاگران آن است.

مدیر کل روابط عمومی و تبلیغات آستان مقدس افزود: بخش «کودکان و نوجوانان» با برپایی مسابقات، غرفه رنگ آمیزی و بخش «پرسش و پاسخ» با حضور کارشناسان، بخش «سالن نمایش» با نمایش کلیپ ها و تصاویر با موضوع اربعین از دیگر بخش های این نمایشگاه می باشد.

حجت الاسلام بهشتی پور در پایان با اشاره به برگزاری این نمایشگاه در صحن جامع فاطمی آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها گفت: تاریخ برپایی این نمایشگاه از ۲۰/۸/۹۵ لغایت ۲/۹/۹۵  از ساعت ۳۰/۸ صبح تا ۲۲ شب  می باشد.

انتهای پیام/
مرجع : آستان حضرت فاطمه معصومه
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما