تاریخ انتشار
چهارشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۰۷:۳۱
۰
کد مطلب : ۲۹۷۸۴

سرنوشت بیمه تکمیلی مداحان به کجا رسید؟

سرنوشت بیمه تکمیلی مداحان به کجا رسید؟
محمد اختری، مدیر بیمه و خدمات بنیاد دعبل خزاعی در گفتگو با خبرنگار حوزه قرآن و عترت گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان در خصوص پوشش بیمه تکمیلی جامعه مداحان و شاعران گفت: بنیاد دعبل خزاعی در سال ۹۱ و ۹۲ پوشش بیمه‌ تکمیلی برای مداحان اهل بیت(ع) را داشت اما به دلیل استقبال کم و به حد نصاب نرسیدن درخواست کنندگان لغو شد.

وی ادامه داد: امسال همچنان منتظر آن هستیم که استعلام از نهادهای مختلف برای خدمات بیمه تکمیلی برایمان ارسال شود و تعداد افراد بیمه شونده به حد نصاب ظرفیت برسد.

اختری بیان کرد: بنیاد دعبل خزاعی غیر از بیمه تکمیلی خدمات دیگری در قالب بیمه عمر و حوادث و بیمه سرمایه‌گذاری را ارائه می‌کند که در بیمه عمر و حوادث بیش از هزار و ۸۰۰ نفر از سراسر کشور را تحت پوشش قرار داده است.

مدیر بیمه و خدمات بنیاد دعبل خزاعی با اشاره به اهداف تاسیس بنیاد دعبل خزاعی اظهار داشت: در عرصه مداحی موسسات مختلفی هستند که خدماتی را در قالب حمایت‌های ویژه و بیمه ارائه می‌دهند ولی بنیاد دعبل خزایی از سال ۱۳۸۵ به درخواست ذاکران پیشکسوت و دستور مقام معظم رهبری تأسیس شد و اولین نهادی است که به صورت تخصصی در زمینه بیمه مداحان و همچنین شاعران اهل بیت(ع) فعالیت می‌کند.
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما