تاریخ انتشار
دوشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۲۱
۰
کد مطلب : ۲۵۰۷۴

برگزاری مسابقۀ كتابخواني «مهدي، موعود جهان»

برگزاری مسابقۀ كتابخواني «مهدي، موعود جهان»
به گزارش روابط عمومي و تبليغات آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه(س) علاقه مندان به شركت در اين مسابقه مي‌توانند به حرم مطهر صحن امام رضا(ع)، مقبره شهيد مفتح از ساعت ۱۰ صبح تا ساعت ۲۳ و رواق حضرت خديجه از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۹ مراجعه كنند و كتاب مهدي موعود جهان را خريداري و پاسخنامه‌ها را از انتهاي كتاب جدا كرده و در همين اماكن در صندوق مخصوص بياندازند.

سئوالات اين مسابقه در داخل كتاب به چاپ رسيده و شركت كنندگان مي‌توانند اين كتاب را از اماكن ياد شده تهيه كنند. شهرستاني‌ها هم از كتابفروشي‌ها آن را خريداري كرده و پاسخنامه را به آدرس قم، ميدان آستانه، دبيرخانه حرم مطهر بفرستند و يا از طريق پيامك پاسخ‌هاي خود را ارسال نمايند.

امكان ارسال پيامك براي همه شركت كنندگان وجود دارد. بدين صورت كه در متن پيامك بعد از مربع نام كتاب آورده مي‌شود و دوباره مربع را تايپ كرده و به ترتيب جواب‌هاي «الف، ب، ج و د» زده مي‌شود و سپس به شماره ۳۰۰۰۸۱۸۰ ارسال مي‌شود.

مهلت شركت در اين مسابقه از اول خرداد تا اول تيرماه است و برندگان آن در نيمه ماه مبارك رمضان معرفي مي‌شوند.

شايان ذكر است كه در اين كتاب از داستان ازدواج پدر و مادر حضرت مهدي (عج) تا اوصاف آن حضرت و دعاهاي مختلف و شبهاتي كه در رابطه با آن حضرت وجود دارد و پاسخ به آنها مطالبي بيان مي‌شود.
مرجع : حج
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما