تاریخ انتشار
چهارشنبه ۸ دی ۱۳۸۹ ساعت ۰۹:۴۲
۱
۰
کد مطلب : ۱۵۴۵۰

ارضی: متأسفانه مقداری از حرف‌های مشايی، انديشه‌های خود رييس جمهور است

ارضی: متأسفانه مقداری از حرف‌های مشايی، انديشه‌های خود رييس جمهور است
جامعه: منصور ارضی در مراسم زیارت عاشورای این هفته حسینیه صنف لباس فروش تهران در خصوص اهمیت ۹ دی گفت: همه وظیفه دارند كه این روز بزرگ را قدر بدانند و در بزرگداشت آن تلاش كنند.

وی افزود: ما هم برای این روز برنامه‌ای داریم اما متأسفانه نه دولت نه قوه قضاییه و نه مجلس (بجز چند نفر) از ما (هیئت‌های مذهبی) حمایت نكردند و نگذاشتند تا در میدان انقلاب اجتماع و برنامه‌مان را برگزار كنیم. متأسفانه عده‌ای می‌ترسند برای خدا كار كنند! لذا ان‌شاألله برنامه بزرگداشت این روز، پنجشنبه نهم دی ساعت ۲ تا ۵ در مهدیه تهران با حضور همه هیئات مذهبی و ذاكرین امام حسین(ع) برگزار می‌گردد.

به گزارش صراط نیوز این مداح گفت: در عاشورای پارسال كارهایی كردند كه دل آدم از دیدن تصاویر و فیلم‌های آن به درد می‌آید. البته نباید غافل شد كه الآن هم دارند فتنه می‌كنند برای براندازی نظام. باید هوشیار باشید و فریب نخورید. الآن سران فتنه، شب‌ها در جماران می‌نشینند و جلسه می‌گذارند برای فتنه جدید.

منصور ارضی در ادامه در خصوص حرف‌های جدید رییس دفتر رییس جمهور نیز گفت: دیروز بعضی‌ها در اهانت به مراجع معظم تقلید می‌گفتند: «مگر ما میمون هستیم كه تقلید كنیم» و امروز نیز این آدم (مشایی) می‌گوید كه علما موسیقی را نفهمیده‌اند و می‌گویند كه حرام است. این مشایی بدتر از سلمان رشدی(لعنه الله علیه) است. او خیلی نامرد است. كارهایی می‌كند كه واقعا ناپسند است. خدا می‌داند كه نیت او چیست! حتی با دشمنان بیرونی هم همدست است. وی تأكید كرد: متأسفانه مقداری از حرف‌های مشایی، اندیشه‌های خود رییس جمهور است.

ارضی در ادامه در خصوص كج­‌فهمی بعضی روحانیون از دین گفت: بعضی‌ها بجای آن كه دستگاه امام حسین‌(ع) را تعمیر و تقویت كنند، دارند تخریب می‌كنند. مثلا اینكه مسابقات كشتی، فوتبال، شنا و ... از تلویزیون پخش می­‌شود كه نیمه­‌برهنه هستند، و برهنگی­‌هایی كه متأسفانه در اجتماع هست، به اینها اعتراض نمی‌کنند آن­وقت به سینه‌زنان امام حسین‌(ع) كه به دور از نامحرم لخت می‌شوند و سینه می­‌زنند، اعتراض می­‌كنند. این كارشان عین نامردی است. آنها لباس پیغمبر(ع) را دزدیده‌اند.

منصور ارضی با اشاره به مثبت بودن طرح هدفمندی یارانه ها گفت: این طرح اگر خوب مدیریت شود خوب است ولی اگر نفسانی باشد و بگوییم كه ما این كار را كردیم و ما به مردم یارانه می‌دهیم و از بركت ما پول به مردم می‌رسد و ... اگر این طور شد، آن وقت این كار (طرح هدفمندی یارانه‌ها) یك كار فرعونی می‌­شود. وی تأكید كرد: باید كارها فقط به قصد قربت باشد نه هوای نفس.

منصور ارضی در ادامه سلسله مباحث هفته‌های گذشته در خصوص دعای امام زمان(عج) گفت: ما امام زمانی را قبول داریم كه در دعاها فرموده‌اند نه امام زمانی كه بعضی‌ها می‌گویند. امام زمان(عج) درد ما را می‌بیند و می‌داند كه ما درد دین داریم یا درد دنیا.

وی افزود: بعضی‌ها دنبال امام زمان فقط در مسجد جمكران و مسجد سهله می‌­گردند و غافل از حقیقت وجودی آن حضرت هستند.
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما

حسن
Iran, Islamic Republic of
این آقای ارصی مکر مجتهد هستند که در مسألۀ مسابقات ورزشی نطر می دهند.امام خامنه ای که رئیس صداو سیما را انتخاب می کنند و بر آن نظارت دارند و مجتهد و مرجع تقلید هستند حکم به جایز بودن مشاهدۀ مسابقۀ ورزشی توسط زنان به شرطی که غیر زنده و غیر مستقیم باشد داده اند. در ثانی شما در تاریخ تحقیق کنید آیا سینه زدن که نوعی خود زنی است و هیچ کدام از علما آن را تأیید نکرده اند در مراسم سوگواری امامان بعد از امام حسین وجود داشته یا نه؟ به نظر شما اینکه یک نفر بر سر و سینۀ خود ضربه بزند چه منطقی دارد. ما وقتی قرآن می خوانیم به عظمت خدا و حقانیت او و قیامت و عدل او و سختی های پیامبر و حقانیت امامانمان پی می بریم. وقتی زیارت عاشورا می خوانیم از کسانی که به معصومین علیهم السلام ظلم کردند برائت می جوئیم حالا شما بفرمائید با لخت شدن و بر سر و سینه زدن چه چیز نصیب ما می شود. به جز اینکه در دنیا به عنوان مردمی بی منطق و قرون وسطایی مطرح می شویم. آیا آسیب رساندن به بدن خود در هر درجه و مرتبه ای ولو اینکه جای آن سرخ شود جایز است. به نظر من همانطور که اگر کسی بر بدن دیگری بکوبد و جای آن سرخی یا سیاهی ظاهر شود شخص ضارب باید دیه بدهد صربه زدن به بدن خود هم جایز نیست